image
Klimatyzacja mieszkaniowa Dowiedz się jak ciche i niezawodne mogą być klimatyzatory domowe.
Czytaj więcej
image
Klimatyzacja precyzyjna Dowiedz się jak działają najbardziej zaawansowane rozwiązania klimatyzacji w Polsce i na Świecie.

Czytaj więcej
image
Klimatyzacja do obiektów komercyjnych Poznaj rozwiązania, które zwiększą wydajność pracowników i ograniczą koszty związane z energią.

Czytaj więcej
* * *
image image image

Klimatyzacja precyzyjna – Łódź – Thermix Service

Thermix Service dostarcza rozwiązania klimatyzacji precyzyjnej dla serwerowni o dowolnych rozmiarach i wymaganiach. Wykonaliśmy setki małych serwerowni dla małych firm lub oddziałów korporacyjnych, ale zaufały nam także największe firmy z branży IT i bankowej, dla których wykonaliśmy systemy chłodzące i nawilżające ich DATA CENTER.

Długoletnia współpraca z największymi i najbardziej wymagającymi Klientami na rynku pozwala nam na bieżąco poznawać najnowsze technologie. Dzięki temu kadra Thermix Service doskonale zna trendy w dziedzinie IT oraz kierunki, w jakich będzie rozwijała się technologia. Pozwala to na zastosowanie rozwiązań chłodzenia z pewnym wyprzedzeniem tak, aby zapewnić wymaganą moc chłodniczą serwerownią i pomieszczeniom technicznym także po ich rozbudowie.

Ponieważ bardzo dużą częścią kosztów prowadzenia serwerowni jest energia przeznaczona na jej chłodzenie, inżynierowie Thermix Service przedstawiają Klientom różne koncepcje rozwiązań dla ich pomieszczeń w zależności od wielkości serwerowni i jej obciążenia cieplnego. Dysponujemy szerokim wachlarzem urządzeń pracujących w funkcji freecoolingu (free cooling - z ang. darmowe chłodzenie, stosowane w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych) zarówno dla największych serwerowni jak i małych stacji telekomunikacyjnych. Urządzenia te pracują także na 48 V a więc mogą być zasilane z UPS.

Aby zapewnić niezawodność urządzeń stosujemy układy redundantne z wysoce zaawansowaną automatyką. Dzięki temu awaria któregokolwiek z urządzeń nie powoduje żadnej zmiany w parametrach powietrza w pomieszczeniu.

< style="text-align: justify;">Prezentacja bardzo oszczędnego rozwiązania chłodzenia serwerowni DFC2

Z uwagi na konieczność całodobowego dozoru niektórych pomieszczeń zapewniamy systemy opomiarowania i centralnego zarządzania. Wówczas do obsługi wielu urządzeń wystarczy jeden człowiek. Oferujemy także zarządzanie systemem zdalnie z naszego biura, co pozwala na natychmiastową reakcję w przypadku najdrobniejszej awarii.

Poza rozwiązaniami dla rynku IT, oferujemy także dużo rozwiązań z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa dla przemysłu (m. in. chillery i drycoolery). Od chwili założenia Thermix Service współpracował w tym zakresie z lodowiskami, lotniskami, fabrykami czekolady, cukierniczymi, farmaceutycznymi, lotniczymi, chemicznymi i wieloma innymi, co stawia Thermix Service na miejscu lidera w dziedzinie klimatyzacji i chłodnictwa w Polsce.

klimatyzacja-serwerowni-thermix-service-lodz

 

Urządzenia dobieramy i wyceniamy według indywidualnych potrzeb Klienta.
Porada w zakresie doboru urządzeń jest calkowicie bezpłatna.

 

Najczęściej wybierani przez naszych Klientów producenci urządzeń:

Klimatyzacja Łódź Thermix Service

Jeżeli interesuje Państwa:
- klimatyzacja serwerowni lub klimatyzacja precyzyjna,
- klimatyzacja biura lub firmy,
- klimatyzacja do domu lub mieszkania
- systemy chłodzenia lub klimatyzacji pomieszczeń technicznych lub szpitali
- inne systemy chłodzenia lub klimatyzacji

Zapraszamy do kontaktu:

tel. (+48) 42 672 37 60

lub napisz e-mail: thermix@thermix.pl

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania.Klimatyzacja-Toshiba-Lodz-Thermix-Service

Informacje kontaktowe

THERMIX SERVICE
Adres: ul. Przybyszewskiego 234
92-313 Łódź
Godziny pracy biura: PN-PT: 8:00 - 16:00
Tel. (+48) (42) 672 37 60

Nasza Lokalizacja

Thermix Service Łódź

Najczęściej dostarczane przez Thermix Service rozwiązania to:
  • Klimatyzacja precyzyjna dla przemysłu (w tym agregaty wody lodowej, chillery, dry-coolery)
  • Klimatyzacja serwerowni (szafy klimatyzacyjne, klimatyzacja z funkcją free-coolingu)
  • Klimatyzacja mieszkaniowa oraz klimatyzacja biurowa (urządzenia typu split, multi-split oraz duże systemy VRF, VRV)
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także utrzymanie systemów 24h/7