image
Klimatyzacja do obiektów komercyjnych Poznaj rozwiązania, które zwiększą wydajność pracowników i ograniczą koszty związane z energią.

Czytaj więcej
image
Klimatyzacja mieszkaniowa Dowiedz się jak ciche i niezawodne mogą być klimatyzatory domowe.
Czytaj więcej
image
Klimatyzacja precyzyjna Dowiedz się jak działają najbardziej zaawansowane rozwiązania klimatyzacji w Polsce i na Świecie.

Czytaj więcej
* * *
image image image

Klimatyzacja serwerowni

Klimatyzacja-serwerowni-Thermix-Service-Łódź

Klimatyzacja serwerowni

Thermix Service od niemal 20 lat dostarcza rozwiązania chłodzenia sprzętu IT dla pomieszczeń o dowolnych rozmiarach i wymaganiach. Wśród zrealizowanych projektów znajdują się stacje nadawcze, setki małych serwerowni jak i jedne z największych w Polsce DATA CENTER. W przypadku tych ostatnich łączna moc chłodnicza zainstalowanych urządzeń liczona jest w MW (1 MW=1000 KW). Długoletnia współpraca z największymi i najbardziej wymagającymi Klientami na rynku pozwala nam na bieżąco poznawać najnowsze technologie. Dzięki temu kadra Thermix Service doskonale zna trendy w dziedzinie IT oraz kierunki, w jakich będzie rozwijała się technologia. Pozwala to na zastosowanie rozwiązań chłodzenia z pewnym wyprzedzeniem tak, aby zapewnić wymaganą moc chłodniczą serwerowniom i pomieszczeniom technicznym także po ich rozbudowie.

Ponieważ bardzo dużą częścią kosztów prowadzenia serwerowni jest energia przeznaczona na jej chłodzenie (klimatyzację serwerowni), inżynierowie Thermix Service przedstawiają Klientom różne koncepcje rozwiązań dla ich pomieszczeń w zależności od wielkości serwerowni i jej obciążenia cieplnego. Dysponujemy szerokim wachlarzem urządzeń pracujących w funkcji freecoolingu (free cooling - z ang. darmowe chłodzenie, stosowane w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych) zarówno dla największych serwerowni jak i małych stacji telekomunikacyjnych. Urządzenia te pracują także na 48 V a więc mogą być zasilane z UPS.

< style="text-align: justify;">Prezentacja bardzo oszczędnego rozwiązania chłodzenia serwerowni DFC2

Aby zapewnić niezawodność urządzeń stosujemy układy redundantne z wysoce zaawansowaną automatyką. Dzięki temu awaria któregokolwiek z urządzeń nie powoduje żadnej zmiany w parametrach powietrza w pomieszczeniu.

Z uwagi na konieczność całodobowego dozoru niektórych pomieszczeń zapewniamy systemy opomiarowania i centralnego zarządzania. Wówczas do obsługi wielu urządzeń wystarczy jeden człowiek. Oferujemy także zarządzanie systemem zdalnie z naszego biura, co pozwala na natychmiastową reakcję w przypadku najdrobniejszej awarii.

Poza rozwiązaniami dla rynku IT, oferujemy także dużo rozwiązań z zakresu klimatyzacji i chłodnictwa dla przemysłu (m. in. chillery i drycoolery). Od chwili założenia Thermix Service współpracował w tym zakresie z lodowiskami, lotniskami, fabrykami czekolady, cukierniczymi, farmaceutycznymi, lotniczymi, chemicznymi i wieloma innymi, co stawia Thermix Service na miejscu lidera w dziedzinie klimatyzacji i chłodnictwa w Polsce.

 

klimatyzacja-serwerowni-thermix-service-lodz

Schemat klimatyzacji serwerowni (mała serwerownia)

Klimatyzacja-serwerowni-Thermix-Service


Urządzenia dobieramy i wyceniamy według indywidualnych potrzeb Klienta.
Porada w zakresie doboru urządzeń jest calkowicie bezpłatna.Najczęściej wybierani przez naszych Klientów producenci urządzeń:
Tagi: klimatyzacja Łódź, klimatyzacja precyzyjna, klimatyzacja serwerowni, free cooling

Klimatyzacja Łódź Thermix Service

Jeżeli interesuje Państwa:
- klimatyzacja serwerowni lub klimatyzacja precyzyjna,
- klimatyzacja biura lub firmy,
- klimatyzacja do domu lub mieszkania
- systemy chłodzenia lub klimatyzacji pomieszczeń technicznych lub szpitali
- inne systemy chłodzenia lub klimatyzacji

Zapraszamy do kontaktu:

tel. (+48) 42 672 37 60

lub napisz e-mail: thermix@thermix.pl

Dostarczamy kompleksowe rozwiązania.Klimatyzacja-Toshiba-Lodz-Thermix-Service

Informacje kontaktowe

THERMIX SERVICE
Adres: ul. Przybyszewskiego 234
92-313 Łódź
Godziny pracy biura: PN-PT: 8:00 - 16:00
Tel. (+48) (42) 672 37 60

Nasza Lokalizacja

Thermix Service Łódź

Najczęściej dostarczane przez Thermix Service rozwiązania to:
  • Klimatyzacja precyzyjna dla przemysłu (w tym agregaty wody lodowej, chillery, dry-coolery)
  • Klimatyzacja serwerowni (szafy klimatyzacyjne, klimatyzacja z funkcją free-coolingu)
  • Klimatyzacja mieszkaniowa oraz klimatyzacja biurowa (urządzenia typu split, multi-split oraz duże systemy VRF, VRV)
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także utrzymanie systemów 24h/7